ŞİFRELİ GEÇİŞ SİSTEMLERİ

Şifreli Geçiş Sistemi Nedir?

Şifreli Geçiş Sistemleri, iş yerlerinde personelin, müşterinin ve hatta iş yerinin güvenliğini üst düzeyde sağlayabilmek ve giriş çıkış bilgilerini hata payı olmaksızın elde edebilmek adına kullanılan sistemlerdir.
Şifreli Kapı Sistemleri, güvenlik ihtiyacının hassasiyetle sağlanmasının yanında iş yerine tüm giriş çıkışları şifreli kapı kilidi sayesinde kontrol eder.
Geçiş Sistemleri arasında en çok tercih edilen Şifreli Geçiş Sistemleri birçok açıdan Kartlı Geçiş Sistemleri nden daha avantajlıdır.
İş yerinizde denetlenmesini istediğiniz tüm noktaları şifreli kilit sistemi sayesinde kart taşıma derdi olmadan tek bir şifre ile kontrol altına alarak hem iş verimliliğinizi hemde güvenliğinizi sağlar.
Firmamız kaliteli şifreli kapı kilitleri ve şifreli kilit sistemi ile montaj ve bakım hizmetleri vermektedir. İhtiyacınıza en uygun şifreli kapı kilidi fiyatları ve özellikleri ile sizlere uzun ömürlü kaliteli sistemler sunmaktadır.

Şifreli Geçiş Sistemleri Avantajarı

Güvenlik ihtiyacının karşılanması için oldukça önemli olan Şifreli geçiş sistemleri;

Tek bir şifre ile kullanıcıları memnun kılmak için kullanım kolaylıkları ile yüzde yüz güvenlik sağlama amacı taşır.
İş yükünü ve zaman kaybını azaltır.
Kart unutma veya kart kaybetme sıkıntısı olmadan kişiye özel tanımlanan şifreli giriş kimliği sayesinde geçişi sağlanır.
Şifreli Kapı kilidi uygulaması sayesinde şirket içerisinde az kişi de olsa çok kişi de olsa sistemin kontrollü takip edilmesine olanak sağlar. En önemlisi bu son derece güvenli takip kolaylıkla ve zahmetsizce sağlanabilir.
Pdks şifreli geçiş sistemleri ile personel veya müşterilerin giriş-çıkış zamanı bilgilerine istenildiğinde zahmetsizce ve düzenli olarak ulaşılabilir.
Gün sonu raporunun hazırlanması için de oldukça önemlidir.
Yetkisi olmayanların giriş çıkışlarının bu sayede engellenmesi de Şifreli Geçiş Sistemleri avantajlarındandır.

Ayelteks Güvenlik olarak, Kaliteli ve Ekonomik fiyat anlayışımız ile sizlerede şifreli geçiş sistemleri ihtiyaçlarınızda yardımcı olmaktan memenuniyet duyarız. Sitemizde ki keşif isteği talep formundan randevu isteği oluşturabilir ya da bizi 0312 440 42 58 numaralı telefonlarımızdan arayabilirsiniz.