PARMAK İZİ OKUMA SİSTEMLERİ

Parmak izi okuma sistemler için, Ayelteks Güvenlik olarak oldukça güçlü çözümler ile yanınızda olan firmamız, ithal edilmekte olan dayanıklı hızlı ve oldukça güvenli parmak izi okuyucuları ile beraber personel devam kontrol, geçiş kontrol, yemekhane geçiş kontrol, öğrenci devam takip, öğrenci yoklama, üye takip gibi çok fazla yerli üretim sistemleride kullanarak başarılı çözümler sunmuştur.

 Parmak izi sistemleri, piyasada bir algoritme sürülmesi ardından kısa bir süre sonra hızlı bir şekilde birçok alanda karlı geçiş sistemi yerine tercih edilmeye başlanan bir sistem haline gelmiştir. Her kişiye özel olması, hızlı bir cevap süresi olması, herhangi bir kapasite sorunu bulunmaması, sarf maliyetlerini ortadan kaldırması gibi birçok avantajı ile bazı otomasyonlarda gerekli olan fiziksel şartlar, gerekse tekniksel bakımdan uygulama kısmında zor olan bazı olaylar da bulunmaktadır Bu sebepten ötürü parmak izi okuyucu sistemlerini tercih ederken, uygulamanın fiziksek ya da yazılımsal koşulları da öne alınması gereklidir. Parmak izi kullanım alanları her geçen gün ile yaygınlaşmaya devam etmektedir.

 Bundan ötürü Ayelteks Güvenlik olarak, birçok uygulamada yer aldığı gibi parmak izi sistemlerinde deparmak izi okuyuclarının tüm faydalarından yararlanabileceği ve oldukça yüksek verim alacak uygulama alanları tercih ederek, müşteriyi bu yönde bilinçlendirmeyi hedef haline getirmekteyiz. Teknoloji doğru bir şekilde kullanıldığı takdirde hem yararlı hem de verimli olur sloganını kendimize ilke haline getirmiş olan firmamız, parmak izi sistemlerinde de en sorunsuz ve en kaliteli sistemleri sizlere sunmaktadır.

 Parmak İzi Okuma Sistemi Özellikleri Nelerdir?

 1.  Yüksek parmak izi kapasitesi
 2.  Yüksek hareket kaydı
 3.  Tek ve/veya çok kapı ve geçiş kontrolü
 4.  Çoklu iletişim seçeneği (TCP/IP, RS-232, Rs485, USB)
 5.  Kötü niyet ve ihmalleri de ortadan kaldıran kart vb çözümlere alternatif
 6.  Sarfı olmayan ekonomik çözüm
 7.  Hızlı Tanıma
 8.  Bağımsız (standalone) ve/veya network üzerinden eş zamanlı çalışma
 9.  Tümleşik ve/veya RF-ID Desteği

 Parmak İzi Okuma Sistemi Avantajları Nelerdir?

Kartlı geçiş sistemlerinde yaşanmış olan problemler gibi herhangi bir kart taşımama durumu ya da akıllarında tutmaları gerek bir şifre gerektirmez. Tüm veriler bireyin parmaklarında yer alan iz ile gerçekleşir ve ona göre kodlanır.
Parmak izi tercihlerinde herhangi bir mazeret sorunu ortadan kalkar.
Kart tercihindeki ilk kart maliyet ile kullandıkça sonrada kartların yenilenmesi için tekrar maliyet gerekir. Fakat parmak izi sistemleri böyle bir durum olmaz.
Parmak izi tercihlerinde kayıp, unutma ya da çaldırma olmaz.
Kartlı geçiş sistemlerinde personellerin birden çok kişiyi kart okutması ile içeri alıp bir dayanışma unsuruna sıkça rastlanır. Parmak izi sisteminde böyle bir durum mümkün değildir. Çünkü kimse kimsenin yerine herhangi bir parmak izi veremez.
Dışarıdan herhangi birisi parmak izi okutmadan giriş sağlayamaz. Sadece gerekli olan kişilerin girişine izin verilir.

 Parmak İzi Okuma Sistemi Uygulama Alanları Nelerdir?

 1. Hastanelerde hasta takibi
 2. Sigorta şirketlerinde kimlik tespiti
 3. Havaalanlarındaki giriş ve çıkış işlemleri
 4. Dershaneler
 5. Kredi kartı uygulamaları
 6. İnternet bankacılığında kullanıcı tanımlama
 7. ATM'lerde kullanıcı tanımlama
 8. Çağrı merkezlerinde kimlik tespiti
 9. Personel takibi
 10. Evlere,ofislere ve binalara erişim
 11. Finans sektörü

 Sizde mekanınız ya da bir projeniz için en uygun parmak izi sistemini arıyorsanız, sizin için en profesyonel olarak tasarlamakta ve uygulamaktayız. Alarm sistemi her yerden alınabilir fakat  Ayelteks Güvenlik olarak mekanınıza en uygun ve en ekonomik alarm seçimi ile beraber uzman çözümler üretmekteyiz.

 Güvenlik sektöründe deneyim ve tecrübelerimize dayanarak  Ayelteks Güvenlik olarak sizlere en iyi çözümleri sunmaktayız. Güvenlik risklerinin farklı bir hal almasına karşı paralel bir şekilde gelişim gösteren yeni güvenlik teknolojileri, müşterilerin her riski için tedbir almasını sağlar. Bu kapsamda sizlere kablolu ve kablosuz entegre güvenlik sistemleri çözümleri de sunmaktayız.

Ayelteks Güvenlik olarak, Kaliteli ve Ekonomik fiyat anlayışımz ile sizlerede parmak izi okuma sistemleri ihtiyaçlarınızda yardımcı olmaktan memenuniyet duyarız. Sitemizde ki keşif isteği talep formundan randevu isteği oluşturabilir ya da bizi 0312 440 42 58 numaralı telefonlarımızdan arayabilirsiniz.