ONLİNE DEVRİYE TUR CİHAZI

Devriye Tur Cihazlarına yeni bir soluk getiren ACTIVE TRACK standart bir tur cihazının yaptığı şeyleri yapmaktadır. Ancak birçok ilave özelliği ile sektöre farklı bir yön vermektedir.

ACTIVE TRACK, EBS tarafından üretilen ve iki yönlü sesli iletişim için bir GPS alıcısı ve GSM / GPRS telefonu olan yeni bir güvenlik aygıtıdır. Bu fonksiyonel gelişmiş cihaz, GSM / GPRS ile uydulardan gelen GPS sinyalini destekleyen A-GPS hizmeti nedeniyle iç ve dış mekânlarda kullanılabilir.

ACTIVE TRACK, modern, yüksek teknoloji ve aynı zamanda kullanım kolaylığıyla tasarlanmış bir cihaz olarak tasarlanmıştır ve çok sayıda uygulamaya sahiptir ve kullanıcıları için çeşitli avantajlar sağlar.

Pil çalışma süresi - 24 saat,
Kullanıcı dostu,
Sabotaj bildirimi,
Su geçirmez ve darbelere dayanıklı muhafaza,
Dahili ivme ölçer.

ANA FONKSİYONELİK VE FAYDA:

1. İki yönlü sesli iletişim cihazı
Cep telefonu olarak kullanılabilir, kullanıcı önceden programlanmış numarayı doğrudan arayabilir veya GPRS aracılığıyla izleme istasyonuna cevap isteği ile sinyal gönderir. ACTIVE TRACK ile çağrı almak da mümkündür.

2. Kişisel koruma sistemi
PANİK düğmesi, alarm sinyali gönderilmesini sağlar - acil durumlarda veri ve ses iletimi - yalnız çalışanların korunması ve ilgililerin uyarılması konusunda büyük bir kolaylık sağlar.

3. Düşme algılama için MAN-DOWN hareket sensörü
Yaşamı tehdit eden durumlarla ilgili tamamen otomatik bildirim yapmaktadır.
Konumları yapılandırmak mümkündür (eğim algılama Aktif Efekti) konum / açı tanımlanan aralığın dışındaysa bir alarm sinyali gönderebilir.

4. A-GPS (Yardımlı GPS)
Hem açık hem de kapalı izleme imkânı verir. Bu yardımcı veri, bir GPS alıcısının zayıf sinyal koşullarında bile, saniyeler içinde bir konumu hesaplamasını sağlar. Acil durumlarda ve zorlu ortamlarda yardımcı olur.

5. Geo Takip
Kullanıcı, belirlenen bölgenin sınırını aşarsa otomatik alarm sinyali ile GPS kullanıcılarının konumunu izleme ve izleme imkânı sağlamaktadır. Çocukların korunması için etkili bir çözüm oluşturan bu özellik ile geniş bir yelpazeye hizmet sunulabilir.

6. Tamper algılama uyarısı
Aşırı şok algılama - cihazı mekanik olarak yok etme girişimlerine ilişkin bildirim.
Tamper anahtarı - yetkisiz kişi tarafından cihazın açılmasına karşı koruma.

7. On-line, gerçek zamanlı izleme ve geçmişi
GPS konumunu izlemek için çevrimiçi internet uygulaması.

8. Büyük bellek kapasitesi
2000 etkinliğe kadar kayıt yapmak için dâhili hafıza; alarm sinyalleri, ses / SMS bağlantıları ve GPS tarafından kayıtlı rota hakkında bilgi toplanmasına izin verir. 

active track, bekçi devriye tur kontrol