GÜVENLİK KAMERASI SİSTEMLERİ

Dünyanın önde gelen markaları kullanılarak kurulacak sisteminizi, akıllı telefonunuz, tabletiniz veya bilgisayarınız ile istediğiniz yerden izleyin. Güvenlik kamera sistemlerimiz evlerden ve sitelere, ofis ve fabrikalara, farklı türde birçok kurumda güvenlik ve gözetim faaliyetleri için güvenle kullanılmaktadır. Ayelteks Güvenlik olarak, güvenlik kamera sistemleri tasarım, planlama, kurulum, onarım ve yapılandırma hizmetleri vermekteyiz.

Güvenlik kamera sistemleri hakkında bilgi almak ve tesisinizin güvenlik gereksinimleri hakkında daha fazla bilgi için güvenlik kamerası uzmanlarımız ile iletişime geçiniz. Sadece bir kameradan yüzlerce kameraya kadar küçük ve büyük ölçekli tüm güvenlik kamera sistemi ihtiyaçlarında bütçenize uygun çözümler sunuyoruz.

İç ve Dış Mekân Güvenlik Kamera Sistemi Uygulamaları

Güvenlik kameraları, kurulum yapılacak mekânın çevresel koşullarına ve kullanıcının özel ihtiyaçlarına bağlı olarak, farklı ürünler ve yapılandırmalar sahip olabilmektedir. Güvenlik kamera sisteminde kullanılacak ürünler, giriş ve çıkışlar, otoparklar, satış noktaları, açık ve kapalı alanlarda keşif yapıldıktan sonra planlama aşamasında belirlenmektedir.

Ip Kameralar, Kablosuz Kameralar, Gece Görüşlü Kameralar, PTZ Kameralar, Hareketli Kameralar, Tvi / Hdcvi Kameralar, Video Kayıt Cihazları, Veri Depolama Cihazları, Görüntü Cihazları, Ses Kayıt Cihazları, Video Analizli Kameralar, Plaka Okuma Kameraları, Yüz Tanıma Kameraları, Kişi Sayma Kameraları ve Ağ Kayıt Cihazlarından hangilerinin gerektiği sistem planlaması aşamasında belirlenerek sistemin montajı yapılır ve sorunsuz kamera sistemi kurulmuş olur.

Kaliteli ve Ekonomik fiyat anlayışımz ile sizlerede güvenlik kamerası ihtiyaçlarınızda yardımcı olmaktan memenuniyet duyarız. Sitemizde ki keşif isteği talep formundan randevu isteği oluşturabilir ya da bizi 0312 440 42 58 numaralı telefonlarımızdan arayabilirsiniz.