SORHEA ÇEVRE GÜVENLİK SİSTEMLERİ

Ayelteks Güvenlik, Sorhea çevre güvenlik sistemlerinin Türkiye distribütörüdür. Sorhea Çevre güvenlik ürünü üstün teknoloji donanımları kullanılarak üretilmektedir.

Çevre Güvenliği İçin,

Sitenizi izinsiz girişlere karşı korumak istiyorsunuz ve siteniz izinsiz girişlere (çit veya duvar) karşı fiziksel bir koruma ile çevrili. Sorhea, farklı teknolojilere dayanarak site çevrenizi korumak için farklı çözümler sunar.

Çitinize, kızılötesi bariyere veya çitin içindeki mikrodalga bariyere doğrudan monte edilmiş bir sistemle (teknoloji, site tipolojisine bağlı olacaktır) davetsiz misafirlere karşı % 100 görünmeyen bir çözüme izin veren gömülü kablolarla şok tespiti yaparak izinsiz girişleri anından size bildirir.

Çok yüksek güvenlik ihtiyacının olduğu alanlarda özellikle sistem tamd istediğiniz güvenliği sağlamaktadır. Bu yüksek güvenlik kısıtlamalarına cevap vermek için, Sorhea ihtiyaçlarınızı en güvenli ve yenilikçi çözümlerle karşılamak için birden fazla teknolojiye sahip bir ürün yelpazesi sunar.

Sorhea, güvenlik kamerası sistemlerine tam entegre olabilen ve güvenlik kameralarının sınır ihlali tespitlerinde yanıltıcı her tür olaya karşı doğruluk oranını yükselten veen üst düzeyde çevre güvenliğini sağlamak için geliştirilmiş teknolojidir.