CALLİSTO HIRSIZ ALARM SİSTEMLERİ

Hırsız alarm sistemleri; ev, ofis, fabrika ya da daha büyük tesisler gözetmeksizin, her türlü mekânın dâhili ve harici güvenliğini sağlamaktır. Hırsız alarm sistemleri çağın gereksinimi olan korunma ve yaşanılan ortamdaki güven duygusunu geri kazandırmaktır. Evinizin, iş yerinizin, sevdiklerinizin ve değer verdiğiniz eşyalarınızın güvenle korunması için artık en çok ihtiyaç duyulan teknoloji haline gelmiştir.

Koruma amaçlı kullanılan hırsız alarm sistemleri, özellikle EBS alarm sistemleri evlerde  evin müstakil veya daire olması, bağımsız veya bir yaşam alanı içinde bulunması seçeneklerine, mekânın fiziksel özellikleri ve içinde yaşayanların yaşam tarzlarına bağlı olarak basit ve tam koruma içerecek şekilde dizayn edilir. İşyerleri ve çevre güvenliğinde ise mekânın risk analizi tespit edilerek can ve mal güvenliğinin temini için birden fazla sistem çözümü sunulur.

Ayelteks Güvenlik Sistemleri tarafından satış, montaj ve bakım hizmetleri verilen profesyonel alarm sistemleri kablolu - kablosuz dekoratif modelleri ve kolay kullanımı ile ev ve işyerlerinizde tam koruma sağlamaktadır. Distribütörlüğünü yapmakta olduğumuz EBS Alarm Sistemleri ile güvenliğiniz en üst seviyede sağlanmaktadır. EBS Alarm Sistemleri Avrupa menşeili bir üründür. EBS Alarm Sistemleri her türlü sertifika ve test belgesine sahiptir.

EBS Alarm Sistemleri tamamı kablosuz 16-32 zone olarak kullanılabilmektedir. EBS Alarm Sistemleri kablosuz PIR, kablosuz Manyetik Kontak, kablosuz Gaz, kablosuz duman dedektörü gibi yan ürünlerle çalışmaktadır.

CALLİSTO HIRSIZ ALARM SİSTEMLERİNDE YENİ BİR BAKIŞ AÇISI

Polonyalı bir firma olan EBS tarafından üretilerek dünyada kullanılmakta olan CALLİSTO Hırsız Alarm Sistemi’nin Türkiye Yetkili Distribütörlüğü Firmamız tarafından yapılmaktadır. CALLİSTO Hırsız Alarm Sistemi panelleri 16-32 zone tamamen kablosuz ya da istenirse 7-14 zone’ları kablolu olarak kullanılabilmektedir. Panelimiz onboard GPRS transmitter ile çalışmaktadır. Bir hırsız alarm sisteminde bulunması gereken tüm dedektör tipleri kablosuz olarak üretilmektedir.

CALLİSTO Hırsız Alarm Sistemi 

Çok modern ve kullanıcı dostu aplikasyonlara sahip olan CALLİSTO Hırsız Alarm Sistemi AVA isimli bu yazılımı ile kullanıcıların bütün işlemlerini cep telefonları ile yapabilmelerini sağlamaktadır. Telefonla sistem kurma kapama, ev otomasyonuna dahil edilmiş elektronik cihazların uzaktan açılıp kapatılması, alarm sisteminde meydana gelen tüm hareket loğlarının aplikasyon üzerinden izlenebilmesi mümkündür.

hırsız alarm sistemleri, callisto hırsız alarm sistemleri