BARİYER OTOMASYON SİSTEMLERİ

Bariyer sistemleri araç yoğunlunun ve trafik akışının kontrollü olarak sağlamak, otoparklara, fabrikalara, iş yerlerine, garajlara giriş ve çıkışları vb. yerleri kontrol altına almak için kullanılan çözümlerden birisidir ve en çok tercih edilen güvenlik sistemidir. Kollu ve Mantar bariyer sistemleri istenmeyen, kontrolsüz girişleri engellemek veya giriş ve çıkışların kontrolünü sağlamak için en hızlı ve etkili çözümdür. Otomatik Bariyer sistemleri yazılımsal bir sistem üzerinde çalışıyor ise yazılımın elverdiği bütün aksiyon planına göre hareket eder. Otoparklarda, sitelerde ve araç girişlerinin kontrollü yapılması talebi olan tüm alanlarda bariyer sistemleri kullanılır.

Otopark bariyer sistemleri evinizde, iş yerinizde veya oturduğunuz sitenin bahçe kapısı veya garaj kapısını otomasyonel olarak sensörlü, uzaktan kumandalı veya plaka okuma sistemi entegrasyonu ile belirlediğiniz araçları veya kişilere otomatik açılmasını sağlayabilir, görsel olarak şık görünüme sahip bariyerler ile göz zevkinizi bozmadan mekanın giriş çıkış operasyonlarını kontrollü yapılmasını sağlarsınız. Kollu ve mantar bariyer fiyatları ile ilgili lütfen bize ulaşın.

İş merkezlerinin otopark alanlarında tanımlı araçlara otomatik açılmasını sağlayıp, giriş çıkışlarında yoğunluk yaşanmasının önüne geçip, 3. kişilerce otoparkınızın işgal edilmesinin önüne geçersiniz. Otoparkta beklediği süre kadar ücretlendirme yapan bir yazılım ile ücret ödeme noktasına uğramadan çıkışları engellersiniz ve bu sayede gelir kaybının önüne geçmiş olursunuz.

Güvenlik ihtiyacının yüksek olduğu otopark alanlarında zemine monte edilen mantar bariyerler ile araç giriş çıkışının tam kontrolünü yapabilir, araç altı kameraları ile yabancı madde araması gerçekleştirebilirsiniz. Bariyer sistemlerinde en güçlü engelleyici sistem mantar bariyerler olup, mekana uygun üretim yapılabilmektedir.

Otomatik Mantar Bariyer Sistemleri

Otomatik mantar bariyer sistemleri, güvenliğin önemli olduğu yerlerde kullanılan sistemdir. Kollu bariyerlerden farklı olarak geçilmesi engeli aşılması zor bir sistemdir. Uzaktan kumandalı yada hgs gibi sistemlerle uyumlu ve otomatik olarak açılıp kapanan bu sistem son yıllarda en çok tercih edilen sistemlerdendir.

Her türlü kötü ve olumsuz hava koşullarına dayanıklı olan bu sistem ile güvenliğinizi üst seviyelere çıkartabilirsiniz.Şık bir görüntüye sahip olan bu sistem, askeri alanlarda, kamu kurum ve kuruluşlarda ve diğer güvenlik bölgelerinde kullanılmaktadır.

Zaman ayarlı olarakta açılıp kapanan mantar bariyer sistemi, zemine döşenerek çalışmaktadır. Üzerindeki led ışıkların yanması ile kendini belli eder ve araçların çarpmasını engeller. Güvenliğin en üst seviye de olmasını istiyorsanız sizde hemen Ebits otomasyon ile iletişime geçerek otomatik mantar bariyer sistemi yaptırabilirsiniz.

Otomatik Kollu Bariyer Sistemleri

Otomatik kollu bariyer sistemleri, evlerde, apartmanlarda, sitelerde, işletmelerde, iş yerlerinde, kamu kurum ve kuruluşlarda, hastanelerde, okullarda vb gibi yerlerde tercih edilmektedir.

Tercih edilmesinin sebepleri ise güvenliği üst seviyeye çıkartmak, yabancı araçların girişlerini engellemek, tüm araçlarının giriş çıkışlarını kontrol altına almak için kullanılmaktadır. Ticari alanlarda yoğun kullanım için uygun olan otomatik kollu bariyer sistemi son yıllarda her yerde kullanılmaktadır.

Her türlü kötü hava koşullarına göre çalışan ve uzun yıllar sıkıntı çıkartmayan bu sistem ile rahat bir nefes alacaksınız. Dünya ve avrupa standartlarında ve ilgili yönetmeliklere uygun olarak üretilen ve montajı yapılan sistemimiz her zaman bir adım yakınınızdadır.

İstenilen ölçülerde ve istenilen güvenlik sistemi ile montajını yaptığımız bariyer sistemimizi uzun yıllar kullanabileceksiniz. Hızlı ve kolay bir şekilde açılıp kapanan bu sistem son teknoloji malzemelerden yapılarak sizlere sunulmaktadır.

Ebits otomasyon siz değerli müşterilerimize Profesyonel kadrosu ile otomatik kollu bariyer sistemlerinin montajını ve servisini yapmakta ve kullanıma sunulmaktadır. Sizde otomatik kollu bariyer sistemlerine sahip olmak istiyorsanız hemen bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Ayelteks Güvenlik olarak, Kaliteli ve Ekonomik fiyat anlayışımız ile sizlerede bariyer sistemleri ihtiyaçlarınızda yardımcı olmaktan memenuniyet duyarız. Sitemizde ki keşif isteği talep formundan randevu isteği oluşturabilir ya da bizi 0312 440 42 58 numaralı telefonlarımızdan arayabilirsiniz.