ACCESS KONTROL SİSTEMLERİ

Fabrika, iş yeri, özel ve kamu kurumlarında, okul, yüksek katlı çeşitli amaçlı merkezlerde ve buna benzer yüksek geçiş güvenliği istenen noktalarda insanların giriş ve çıkışlarını kontrol altına alınması için geçiş kontrol sistemlerine ihtiyaç duyulmuştur. Access Geçiş kontrol sistemleri işyerinizde kontrol edilmesi istenen bir bölümden geçmesine izin verdiğiniz özel ya da görevli kişilerin dışındaki kişilerin geçiş yapmasını önler.

Personel ve ziyaretçilerin giriş - çıkış ve tesis içerisinde yetki seviyelerine göre erişimlerini kontrol altında tutabilmek ve gerektiğinde geçmişe dönük olarak bu bilgileri raporlayabilmek için tesis edilen bu sistemler, temel anlamda " Kimin " , " Ne Zaman ", " Nereye " girebileceğini belirler ve denetler. Giriş - Çıkış Kontrol Sistemleri; bina içinde kapı giriş-çıkışları , kapı bulunmayan ana geçiş noktalarında turnike sistemlerini, araç giriş-çıkış noktalarında bariyer sistemlerini kontrol altında tutar.

Giriş - Çıkış Kontrol Sistemleri; bilgisayar bağlantısı ve access kontrol yazılımları ile her kullanıcı için farklı yetki seviyeleri düzenleyebilmekte, her kullanıcı için hangi kapılardan haftanın hangi gün ve saatlerinde geçebileceği programlanabilmekte ve bu işlemler raporlanabilmektedir.

Biometrik Okuyucu : Modelin en önemli özelliği; diğer parmak izi cihazlar parmakta sekiz noktaya bakar dört noktayı görünce geçiş yetkisi verir. Bu yeni modelde ise 24 noktaya bakar ve sadece dört noktayı görmesi yeterli olmaktadır. Yaralı, çizik, deforme olmuş parmaklarda üstün performans sağlar

Personel Devam ve Kontrol Sistemleri : Çalışanların iş çıkışlarını ve çalışma saatlerini denetlemek amacı ile kurulan son derece güvenli ve hızlı çalışan bir güvenlik sistemidir.

Kullanım alanları

• İş Merkezleri, Fabrikalar, Bina, Ofis, Resmi ve Askeri Kurumlar
• Yüksek güvenlik gerektiren oda girişleri denetiminde ( depo, kasa dairesi, vb gibi )
• Asansör yönlendirmelerde
• Turnike ve bariyer kontrolünde
• Otopark giriş - çıkış kontrollerinde

Ayelteks Güvenlik olarak, Kaliteli ve Ekonomik fiyat anlayışımz ile sizlerede access kontol sistemleri ihtiyaçlarınızda yardımcı olmaktan memenuniyet duyarız. Sitemizde ki keşif isteği talep formundan randevu isteği oluşturabilir ya da bizi 0312 440 42 58 numaralı telefonlarımızdan arayabilirsiniz.